הילדה הייתה חולה כל סוף השבוע. כאבה לה הבטן הקטנה שלה, היא דלפה נזלת, לא רצתה לעשות כלום, כולה מעוכה כזו. מסכנה. מי לא מסכן? אבא!

אני אוהב כשהיא חולה.

לפני שאתם מתקשרים לשירותי הרווחה, ידעתם שכשילדים חולים אז זה בעצם שלב שהגוף שלהם עובר בשביל להתגבר על מחלה נוספת ולחזק את המערכת החיסונית שלהם לקראת חיים בוגרים ובריאים, טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה?

אז הנה לכם.

אבל לא בגלל זה אני אוהב כשהיא חולה.

הילדה חולה

אני אוהב כשהיא חולה בגלל שזה הזמן שאני הכי מרגיש אבא. זה וכשאנחנו בים, בעומק עד המותניים, והיא בידיים שלי, מחזיקה אותי הכי חזק שהיא יכולה בידיים הקטנות שלה, צוחקת באקסטזה ועדיין מבינה שחייה תלויים בי לחלוטין. והיא סומכת עליי! במאת האחוזים! ילדה משוגעת. מצד שני, סומכת סומכת, אבל עדיין מחזיקה חזק חזק חזק.

אז ככה זה גם כשהיא חולה.

היא מייבבת מתוך שינה "אבא אבא", רוצה שאחזיק אותה על הידיים, שאשיר לה שירים, שאלטף לה את הראש, היא נחה עליי לדקות ארוכות, ובאופן כללי ממש ממש רוצה, ולא בקטע נודניקי, להיות בחברתי.

אני נהנה מכל רגע, גם מזה שאי אפשר לעשות שום דבר ואנחנו משתעממים בבית או סתם רואים סרטונים דלוחים ביחד ביוטיוב. ואז אחרי סוף השבוע לקחתי אותה לאמא שלה, כשהיא כבר כמעט לגמרי בריאה, גאה בעצמי. היום היא שוב איתי, תחזיקו אצבעות שהיא עדיין טיפה חלושס.

פוסטים הקשורים לנושא

תגובות אחרונות
  • 23.09
  • מאיר_עזרן

בתחילה הייתי סקפטי לגבי הפוסט הזה (השורות הראשונות), אבל כשקראתי הבנתי שבמובן מסוים זה מתאר גם את מה שאני מרגיש. יש לי ילדה מקסימה בת 7, ואני לא מגדל אותה לבד, אבל מרגיש את הנזקקות והאהבה שהיא מרעיפה עליי מאד כשהיא חולה.

גם הקטע עם המערכת החיסונית מעורר מחשבה.. :)

השאירו תגובה
הבלוג של
אבא גיל

גיל קדרון

כתב את הרומן הראשון שלו, "זרע הפורענות", אבל מתפרנס מעסק עצמאי של כתיבה שיווקית, סופר את השניות עד הטיול הבא בהודו, משחק כדורסל למרות שתי פציעות בברך, אוהב במיוחד את שני, רביעי וכל סוף שבוע שני.

אבא של אריאל
גרוש טרי
חי בפלורנטין

הצטרפו לרשימת
התפוצה

בהתאם לשינויים בעולם, גם המרחב המשפחתי משתנה, ואיננו עוד רק נשי, והוא גם לא צריך להיות כזה. האבהות שלנו שונה מאד מזו שחווינו כשאנחנו היינו ילדים.

אז אנחנו כותבים כי אבהות זה מגניב. ומרגש. ולא מדברים על זה מספיק. ואנחנו לפחות לא יכולים, או רוצים, להפסיק לדבר על זה.